Ateliér kvetov

O nás

Ateliér kvetov Clivia je od roku 1990 zárukou kvality. Kvalitu zaručuje i naša pravidelná účasť na prestížnych pracovných seminároch, ktoré sú vedené poprednými svetovými floristami. Neustále sledujeme a do našej tvorby zahŕňame nové módne trendy a zdokonaľujeme sa vo floristickej praxi. Pri vytváraní aranžmánov používame výhradne čerstvé a kvalitné rezané kvety.

Výzdoba podujatí

Organizujete svadbu, narodeninovú oslavu alebo firemný večierok? Náš alteriér Vám zabezpečí kompletnú kvetinovú výzdobu vrátane prenájmu váz a doplnkov.

Donáška kvetov

V našom e-shope si môžete objednať kyticu podľa ponuky alebo ju uviažeme podľa vašej predstavy s možnosťou donášky kuriérom.

Kamenná predajňa

Ateliér kvetov Clivia nájdete v kamennej predajni na Budovateľskej 41 v Starej Ľubovni, kde si môžete vybrať  originálne dekorácie, črepníkové kvety a taktiež viažeme rôzne druhy kytíc z čerstvých rezaných kvetov, naším cteným zákazníkom na želanie. 

Na mieru

Záleží nám na vašej spokojnosti

Pri viazaní kytíc, aranžovaní a tvorení dekorácií, myslíme nato, aby sme splnili Vaše požiadavky, očakávania a predstavy.

Donáška kvetov